Budai Egyházközségek Bálja: 2011. március 5

 

2011. március 5-én, szombaton a Móricz Zsigmond Gimnáziumban kerül megrendezésre az egyházközségek családjainak tizenkettedik budai bálja. 

         A bál fővédnökei: Dr. Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek, és Tarlós István főpolgármester. A bált az összes budai polgármester támogatja, valamint személyes megjelenésével megtiszteli. Közel 1000 ember jelenlétére számítunkA bál díszvendégei a Magyar Katolikus Karitász lesz, akik részére adományokat gyűjtünk. Meghívott vendég település:Szigetmonostor. 

Jegyek kaphatók: Szent Anna Plébánia I. kerület Batthyány tér 7.,

·         Városmajori Jézus Szíve Plébánia XII. kerület Csaba utca 5.,

·         Szent Imre Ciszterci Egyházközség XI. kerület Himfy utca 9.

Mindenkit szeretettel várnak!

CsatolmányMéret
Mmeghívó.pdf699.21 KB